Тел. +38(098) 981 71 53 сортувальний центр

         +38(098) 751 03 16 офіс

Сортувальний центр green Line SV

 

СОРТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР - приймання відсортованих відходів

 

Даний проект дозволяє свідомим городянам та компаніям повністю відмовитись від вивезення відходів на звалище!
Як це працює? 
Так як і у всьому світі. Ви приходите на сортувальний центр та розкладаєте матеріали за фракціями. Нами приймається більше 35 фракцій, тому практично любі відходи ви можете здати в сортувальному центрі. 

Також Ви можете замовити послугу на вивіз відходів. Наша компанія забирає у Вас відходи на сортування (скло, папір, ПЕТ та інші матерали зібрані згідно правил та тарифів), на жаль, є ряд таких матеріалів які не переробляються і їх утилізація річ не дешева. Зазвичай ці матеріали викидаються на звалище, що наносить шалену шкоду довкілю.
Ми матеріали які не підлягають переробці відправляємо на термічну утилізацію на підприємство яке дотримується самих суворих правил поводження з відходами. Утилізація цих відходів, дякуючи високотемпературному процесу та самим сучасним фільтрам, не шкодить довкіллю, а навпаки приносить користь так як дає електроенергію. 
Чи дорожче це за вивіз на звалище? Так! Дорожче! Але якщо ми хочемо змінити ситуацію потрібно почати з себе!
Наша компанія пропонує максимально комфортні умови, ми надішлемо Вам кур‘єра, щоб забрати відходи за самими приємними цінами, або Ви можете самі привести їх у Сортувальний Центр.
Якщо у Вас нема бажання сортувати ми зробимо це за Вас, єдине правило, всі матеріали повині бути чистими!

 

 

Правила підготовки твердих побутових відходів для вивезення або здачі