Тел. +38(098) 981 71 53 сортувальний центр

         +38(098) 751 03 16 офіс

Сортування та переробка відходів

Про нас

 

Ми команда однодумців яка вирішила зробити нашу країну чистішою. Наш проект є пілотним та інноваційним. Задача максимум сортувати та переробляти усі 100% відходів. Наразі ми маємо лінію для сортування ТБО та організовуємо роздільний збір відходів для ОСББ, також ми приймаємо відсортовані відходи від організацій та приватних осіб. 

Ми пропонуємо своїм клієнтам конкурентні тарифи на вивіз відходів, завдяки чому Ви зможете ще й отримати економію порівняно з традиційним вивезенням відходів на сміттєзвалище.

Зробимо Херсон чистішим, адже тільки разом ми зможемо змінити ситуацію на краще! Чекаємо Ваших заявок на укладення договору.

З повагої колектив ТОВ Грін Лайн СВ

P.S.

Площа всіх українських звалищ займає 7% від загальної площі держави! Швеція та Норвегія переробляють близько 99% сміття , Німеччина трохи менше – 67%. Поки скандинавські країни змагаються за імпорт сміття, Україна не може впоратися з утилізацією власного, яке інколи насипами лежить поблизу житлових районів: лише близько 6% українських відходів корисно використовують кожен рік.

..